Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141800 Förbrukningsartiklar för tandvård
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Inom Region Stockholm
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 48 000 000,00 SEK