See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: LC-MS/MS masspektrometer till Klinisk kemi
Beskrivning: Karolinska Universitetssjukhuset inbjuder till anbudsgivning för upphandling av ett (1) LC-MS/MS Masspektrometersystem till Kromatografisektionen, Klinisk kemi, Karolinska Universitetslaboratoriet.
Intern identifierare: K 2023-9536
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: MTU/MTP