2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandbil Bas 4
Beskrivning: Bas 4 bil till räddningstjänsten i Arvika
Intern identifierare: Dnr 2024-300
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144212 Brandbilar med vattentank
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del