See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hörseltekniska hjälpmedel
Beskrivning: Upphandling av hörseltekniska hjälpmedel till Stockholms läns sjukvårdsområde och Region Gotland.
Intern identifierare: SLSO 2024-0373
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33185100 Delar och tillbehör till hörapparater
Ytterligare klassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel, 33196100 Hjälpmedel för äldre personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1: Samtalsförstärkare
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2: Stolsslinga inklusive förstärkare för anslutning till TV, radio, dator och andra ljudkällor
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3: Halsslinga passiv
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4: Trådlöst TV-hjälpmedel med halsslinga
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 5: Varseblivningssystem
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde 6: Väckningsanordning
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Anbudsområde 7: Trådlös telefonförstärkare för mobiltelefon
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Anbudsområde 8: Portabelt skolsystem med möjlighet till fast koppling
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Anbudsområde 9: Slingförstärkare liten
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Anbudsområde 10: Slingförstärkare stor
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Anbudsområde 11: Kommunikationssystem trådlöst
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Anbudspriser