2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1116 System för avfallshantering
Beskrivning: Denna upphandling avser ett systemstöd för avfallshantering, inklusive ruttplanering, fakturering och kundhantering. Upphandlingen omfattar även utbildning och konsultstöd.
Intern identifierare: TI 2025-1116
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000