677320-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Personalförmedling – Bemanning av administrativa tjänster - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBemanning av administrativa tjänster - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
BeskrivningDynamiskt inköpssystem för bemanning av administrativ personal.
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
Ytterligare klassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda, 79621000 Förmedling av kontorspersonal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001