See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: MALDI Masspectrometer
Beskrivning: Imaging high-resolution MALDI mass spectrometer to facilitate the development, analysis and imaging of sustainable materials.
Intern identifierare: C 2024-0425
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General requirements
Beskrivning: MALDI Masspectrometer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tenderer's suitability
Beskrivning: Kap 13
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: European Single Procurement Document
Beskrivning: MADLI Masspectrometer