2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fotograftjänster 2026, SLL1921
Beskrivning: Region Stockholm upphandlar fotograftjänster inom följande områden: PorträttbilderVerksamhetsbilderGenrebilderFullständig omfattning framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79960000 Foto- och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Porträttbilder
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116572:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79961000 Fototjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Verksamhetsbilder
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116572:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Genrebilder
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116572:Lot:3