See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utförande av underhållsbeläggning varm i Stockholms län (AB län) 2
Beskrivning: Upphandling gällande Underhållsbeläggning Varm i Stockholms län 2 (AB län) år 2026.
Intern identifierare: KOM-418962
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: AB07 Just.topp Norr 1
Beskrivning: AB07 Just.topp Norr 1
Intern identifierare: AB07 Just.topp Norr 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AB08 Just.topp Norr 2
Beskrivning: AB08 Just.topp Norr 2
Intern identifierare: AB08 Just.topp Norr 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AB09 Just.topp Norr 3
Beskrivning: AB09 Just.topp Norr 3
Intern identifierare: AB09 Just.topp Norr 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: AB10 Just.topp Söder 1
Beskrivning: AB10 Just.topp Söder 1
Intern identifierare: AB10 Just.topp Söder 1
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: AB11 Just.topp Söder 2
Beskrivning: AB11 Just.topp Söder 2
Intern identifierare: AB11 Just.topp Söder 2