2. Förfarande
Förfarande
Titel: Long Read Sekvensering
Beskrivning: Long-read sekvensering. Instrumentet avses att användas för sekvensering av enskilda långa DNA-molekyler för att säkerställa att komplexa regioner i humana genomet kan avläsas.
Intern identifierare: UPPH2024-00363
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000