2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kärl för FNI
Beskrivning: Gästrike återvinnare upphandlar kärl till införande av fastighetsnära insamling.
Intern identifierare: 14076
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221220 Kärl
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kärl för FNI