2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slemsug, portabel
Beskrivning: Upphandling av portabel slemsug, för användning i hemmiljö.
Intern identifierare: SLSO 2025-3092
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Slemsug, portabel till Stockholms läns sjukvårdsområde (SLSO) och Region Gotland.
Intern identifierare: 1798426-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1798427-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 1: Slemsug, portabel
Intern identifierare: 1798428-2