2. Förfarande
Förfarande
Titel: Containers och växelflak till Gästrike Återvinnare samt Bollnäs Ovanåkers renhållning AB (BORAB)
Beskrivning: Gästrike återvinnare tillsammans med BORAB (Bollnäs Ovanåkers renhållnings AB); Ljusdals Renhållning AB samt Söderhamnnära AB upphandlar Containrar och växelflak för successiva avrop.
Intern identifierare: 14804
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34221000 Fraktcontainrar för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Containers och växelflak till Gästrike Återvinnare samt Bollnäs Ovanåkers renhållning AB (BORAB)