Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Spoltjänst och slamsugning
Referensnummer: A 22-021 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Örnsköldsviks kommun upphandlar spoltjänster utomhus och inomhus.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Pris, slamtjänster och spoltjänster utomhus
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden, 90640000 Renhållning och tömning av rännstenar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Pris, spoltjänster inomhus
Del nr: 2