678004-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kranbilar och dumprar – Kranbil (liten)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kranbil (liten)
Beskrivning: Upphandling avseende kranbil
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001