2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elmateriel och belysning
Beskrivning: Upphandling av elmaterial så som kabel osv och belysning (ljuskällor)
Intern identifierare: RS 2026-00286
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
Ytterligare klassificering (cpv): 31600000 Elektrisk utrustning, 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör, 31681000 Eltillbehör, 31681400 Elkomponenter, 31681410 Elmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000