2. Förfarande
Förfarande
Titel: Momsåterföring Konsultstöd
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79212500 Tjänster i samband med räkenskapsgranskning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001