See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tolkförmedlings- och översättningstjänster
Beskrivning: Tolkförmedlings- och översättningstjänster.
Intern identifierare: KS 2025-00193
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: MALL, Växjö kommun
Beskrivning: Tolk- och översättningstjänster.
Intern identifierare: 1652438
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tolkförmedling
Intern identifierare: 1652439
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Översättningstjänster
Beskrivning: Tolk- och översättningstjänster
Intern identifierare: 1652440