2. Förfarande
Förfarande
Titel: Confocal microscope
Beskrivning: Confocal microscope
Intern identifierare: 2025/29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Confocal microscope