678344-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler – Gradängsalsmöbler till Campus Borlänge, Högskolan Dalarna
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGradängsalsmöbler till Campus Borlänge, Högskolan Dalarna
BeskrivningHögskolan Dalarna bjuder in leverantörer att lämna anbud på gradängsalsmöbler till nya Campus Borlänge. Montage av gradängstolarna ska ske under sommaren 2024. Välkomna med ert anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91855:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39151000 Diverse möbler, 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar