678423-2022 - ÄndringSverige-Trelleborg: Byggnation av vattenreningsverk
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trelleborgs nya vattenverk
Referensnummer: KS 2022/891
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45252210 Byggnation av vattenreningsverk
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.