678426-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Rättsdatabas
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rättsdatabas
Beskrivning: Bolagsverket bjuder in leverantörer att lämna anbud gällande Bolagsverkets behov av rättdatabas.
Intern identifierare: AD 3027/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48612000 Databashanteringssystem, 72320000 Databastjänster, 79140000 Juridisk rådgivning och informationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000