Huvudsaklig verksamhet Annan verksamhet: Inköpscentral
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
DIS: Solceller och energilager
Referensnummer: 22/29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 65310000 Eldistribution
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem som innefattar solceller för villa, fritidshus, fastigheter och parker samt energilager
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09331000 Solcellsplattor, 09331200 Solcellsmoduler, 45261215 Läggning av solcellsplattor, 71314300 Konsulttjänster för energibesparing
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen