2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS flexibla foder - 4233 Bjärred - Borgeby ARV
Beskrivning: Infodring ledningar Bjärred Borgeby
Intern identifierare: 24/01390
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45231100 Allmänna bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Flexibla foder och brunnsrenovering (1)