2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal VVS-projektörer
Beskrivning: Norrköpings kommun inbjuder er att lämna anbud på upphandling av ramavtal avseende VVS-projektörer. Anbud ska lämnas i enlighet med upphandlingsdokumentet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114012:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning, 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster