678725-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater – Upphandling av Service och underhåll av Fordonsvågar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Service och underhåll av Fordonsvågar
BeskrivningUpphandlingen omfattar service och underhåll av Polismyndighetens nuvarande fordonsvågar av märket EVOCAR 2000.
Intern identifierareA327.899/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50410000 Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater
Ytterligare klassificering (cpv): 42923200 Vågar, 42923230 Kontrollvågar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av Service och underhåll av Fordonsvågar