678833-2025 - Resultat
Sverige – Psykiatrisk eller psykologisk vård – Psykolog- och psykoterapitjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPsykolog- och psykoterapitjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar utrednings- och insatstjänster utförda av psykologer och/eller psykoterapeuter och/eller socionomer inom ASF:s verksamhetsområde individ och familj.
Intern identifierareASN-2025-3024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePsykolog- och psykoterapitjänster