2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt kött och charkprodukter
Beskrivning: Sölvesborgs kommun och Bromölla kommun inbjuder till anbudslämning på Färskt kött och charkprodukter.
Intern identifierare: KSKLK 2023/235
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000