2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marknadsföring och transport av biogödsel
Beskrivning: Marknadsföring och försäljning av biogödsel samt Transportering av biogödsel
Intern identifierare: 2025/591-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal avseende marknadsföring och transportering av biogödsel från Vafabmiljös biogasanläggning ut till lantbrukare.
Intern identifierare: 1779051-0
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1779052-1
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1779054-2