678977-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – VA-utrustning – VA-material Hälsingland
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA-material Hälsingland
Beskrivning: Samordnad upphandling inom Inköpssamverkan MITT avseende VA-material för successivt uttag vid behov.
Intern identifierare: 14947
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39715300 VA-utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 44115000 Byggnadsarmatur, 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 44163000 Rörledningar och armatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Egenförsäkran (ESPD)
Beskrivning: Se ansökningsinbjudan
Intern identifierare: Egenförsäkran (ESPD)