679090-2026 - Resultat
Sverige – Trädgårdstjänster – Yttre skötsel i Ystadbostäders fastighetsbestånd, Område A och B
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Yttre skötsel i Ystadbostäders fastighetsbestånd, Område A och B
Beskrivning: Uppdraget omfattar yttre skötsel i Ystadbostäders fastighetsbestånd, område A (Ystad öster) och B (Ystad väster) i enlighet med villkor iupphandlingsdokument samt bifogade handlingar.
Intern identifierare: 26-39
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker, 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000