679098-2023 - Resultat
Sverige – Grävning och schaktning – Grävmaskintjänster VA Hässleholm Miljö AB
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelGrävmaskintjänster VA Hässleholm Miljö AB
BeskrivningGrävmaskintjänster VA Hässleholm Miljö AB
Intern identifierareHMAB 2023/1141
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45112000 Grävning och schaktning
Ytterligare klassificering (cpv): 45112400 Grävning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareGrävmaskintjänster VA Hässleholm Miljö AB