2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster Chef och Specialist
Beskrivning: Upphandlingen avser rekryteringstjänster för chefer på alla nivåer förutom företagsledningsnivå, samt specialister till PS-bolagen, huvudsakligen till produktionsorter Stockholm, Göteborg, Malmö och Umeå. Inom områdena: Ekonomi, Lön, Juridik, HR, Marknad, Kommunikation, Media och Produktion.
Intern identifierare: 202349
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000