679379-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Fullservicetjänst Kommunikation, IT och Webb
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFullservicetjänst Kommunikation, IT och Webb
BeskrivningUpphandlingen avser ett avtal med en leverantör för fullservicetjänster inom Kommunikation, IT och Webb. Anbud lämnas på samtliga delar av denna anbudsförfrågan.
Intern identifierareCIF 2024/19
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72420000 Internetutvecklingstjänster, 72710000 Tjänster för lokalt datanät, 79310000 Marknadsundersökningar, 79320000 Opinionsundersökningar, 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFullservicetjänst Kommunikation, IT och Webb