2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal svets och smide
Beskrivning: Upphandling ramavtal svets och smide
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 71550000 Smedtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001