679525-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk analys eller konsulttjänster – Ramavtal Konsulttjänst inom textilproduktion
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Konsulttjänst inom textilproduktion
BeskrivningKonsulttjänst med erfarenhet av textilproduktion för förstärkning av personalstyrkan när ordinarie bemanning saknas eller på annat sätt är otillgänglig.
Intern identifierare24FMVU2064
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71356000 Tekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Konsulttjänst inom textilproduktion