679560-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse entreprenader inom särskilda fackområden – Maskinella entreprenader för Dricks- och råvattenanläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMaskinella entreprenader för Dricks- och råvattenanläggningar
BeskrivningMaskinella entreprenader för Dricks- och råvattenanläggningar
Intern identifierareTN 2023/728
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMaskinella entreprenader för Dricks- och råvattenanläggningar