2. Förfarande
Förfarande
Titel: OC-grenade
Beskrivning: Procurement of OC-grenade for indoor use.
Intern identifierare: A374.066/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35200000 Polisutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: OC-grenade