679715-2023 - Resultat
Sverige – Mötes- och konferenstjänster på hotell – Konferensbyråtjänster 2023
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonferensbyråtjänster 2023
BeskrivningLuleå tekniska universitet (LTU) upphandlar ett ramavtal avseende konferensbyråtjänster till samtliga campusorter; Luleå, Skellefteå, Piteå och Kiruna.
Intern identifierareLTU-222-2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
Ytterligare klassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKonferensbyråtjänster 2023