679736-2022 - ÄndringSverige-Luleå: Infusionspumpar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2022 Infusionspumpar, Region Norrbotten
Referensnummer: 22/200
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33194110 Infusionspumpar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Infusionspumpar samt tillhörande förbrukningsmaterial till Region Norrbotten