67978-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter – Skadedjurbekämpning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkadedjurbekämpning
BeskrivningUpphandling avser Skadedjurbekämpning till Region Halland.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122198:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar