2. Förfarande
Förfarande
Titel: Coacher inom Produktionslyft
Beskrivning: Produktionslyftet är en bred nationell satsning som syftar till att stärka förbättrings- och förnyelseförmågan inom industrin, med målet att skapa förutsättningar för uthållig konkurrenskraft och hållbarhet. I det arbetet har coacherna inom Produktionslyftet en central roll.
Intern identifierare: 24/92
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79415000 Konsulttjänster för produktionsledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del