679871-2025 - Resultat
Sverige – Företags- och organisationsrådgivning – DIS-avrop Rådgivningstjänster Greppa näring
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS-avrop Rådgivningstjänster Greppa näring
BeskrivningLänsstyrelsen inbjuder er härmed att inkomma med anbud inom "Dynamiska inköpssystem - Greppa näringen med flera". Syftet med rådgivningen inom de ämnesområden som detta DIS omfattar, är att de ska bidra till att nå målen för den Svenska strategiska planen för den gemensamma jordbrukspolitiken 2023-2027.
Föregående meddelande123456-2025
Intern identifierare604-6885-2025
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenDIS-avrop från DIS Dynamiskt inköpssystem för Greppa näringen med flera dnr 6483-2024
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 77110000 Tjänster förknippade med jordbruksproduktion, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del (1)
BeskrivningSyftet med rådgivningen inom de ämnesområden som detta DIS omfattar, är att de ska bidra till att nå målen för den Svenska strategiska planen för den gemensamma jordbrukspolitiken 2023-2027.
Intern identifierare1769062-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
Beskrivningse upphandlingsdokument
Intern identifierare1769063-1