679881-2024 - Resultat
Sverige – Sopbilar – Sopbil sidlastande
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSopbil sidlastande
BeskrivningDegerfors kommun välkomnar till anbudsgivning avseende inköp av en (1) stycken fabriksny sidlastande sopbil, 2-fack, enligt ställda krav och villkor i upphandlingsdokumenten med bilagor, till Kommunens serviceförvaltning. Upphandlingen omfattar även option på ytterligare en (1) identisk sopbil samt serviceavtal. Vi emotser ert anbud med intresse!
Intern identifierare24-2010-1314-1030-164
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelSopbil