2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ersättningsanskaffning StrB 90
Beskrivning: Ersättningsanskaffning av 10 stycken Stridsbåt 90 då Sverige donerat båtar till Ukraina.
Intern identifierare: 24FMVU2121
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34521000 Specialbåtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ersättningsanskaffning StrB 90