2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamomhändertagande av rötslam, Sjöbo ARV
Beskrivning: Upphandling Slamomhändertagande av rötslam, Sjöbo ARV
Intern identifierare: 24/29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam, 90513700 Transport av slam, 90513800 Behandling av slam, 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000