2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Serviceentreprenad Hissar
Beskrivning: Ramavtal Serviceentreprenad Hissar
Intern identifierare: 1-50-99
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341100 Bostadsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000