2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Hyra av grävmaskiner - utan förare
Beskrivning: Ramavtal gällande hyra av grävmaskin, utan förare, inkl. transport till och från angiven plats vid avrop.
Intern identifierare: 512-17967-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43300000 Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45500000 Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000