2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utbildning och expertstöd i jämställdhet, jämlikhet och inkludering, SLL1735
Beskrivning: Denna upphandling omfattar utbildning i jämställdhet, jämlikhet och inkluderande arbetssätt för att motverka diskriminering samt workshops och expertstöd. Upphandlingen består av två (2) avtalsområden.
Intern identifierare: FSN 2023-0283
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal
Ytterligare klassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000