680204-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utbildningstjänster – Intervjumetodik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIntervjumetodik
BeskrivningUtbildning i intervjumetodik.
Intern identifierare23/16
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelFöretagsuppgifter
BeskrivningUtbildning intervjumetodik